»»اطلاعیـــــــه««
سایت در حال بروز رسانی می باشد.
پيگيري تمرينات تيم ملي در کمپ کورينتيانس

تيم ملي فوتبال بعدازظهر امروز در هوايي سرد و ابري از ساعت 15:15 به وقت محلي و ساعت 22:15 به وقت تهران تمرينات خود را تا فاصله کمتر از 48 ساعت مانده به شروع رقابتهاي جام جهاني آغاز مي کند.

ملي پوشان پس از صرف صبحانه، ساعت 10:30 به وقت محلي محل اقامت خود را به سمت کمپ تمريني کورينتيانس ترک کرده و پس از صرف نهار واستراحتي کوتاه، از ساعت 15:15 به وقت محلي و 22:15 به وقت تهران تمرينات خود را زير نظر کارلوس کي روش آغاز مي کنند.

طبق روال چند روز گذشته حضور رسانه ها و هواداران تيم ها در استاديوم و کمپ اختصاصي تيم‌ها براي 15 دقيقه ابتدايي آزاد است و پس از آن تيم ها پشت درهاي بسته تمرين خواهند کرد.

ضمن اينکه با توجه به شروع مسابقات جام جهاني 2014 برزيل از 22 خرداد ماه، تعداد نيرو هاي امنيتي در اطراف محل اقامت تيم هاي حاضر در اين پيکار ها بيشتر مي‌شود.

در واقع اين نيرو ها در ميدان منتهي به درب پشتي هتل هستند و از امروز فضاي امنيتي شديدتري نسبت به روزهاي گذشته براي حفاظت از تيم ها ايجاد شده است.

طي روزهاي گذشته فقط تعدادي از نيروهاي امنيتي در کنار محل هتل تيم ها حضور داشتند اما از امروز تعداد اين نيروها افزايش يافته است.

تعداد بازدید: 447